Thursday, January 16, 2014

Moss the Boss!


Szczerze powiedziawszy planowałam napisać podobną notkę już wieki temu, ale wydawało mi się że notka o Kate Moss na blogu o modzie to zbyt oklepany temat. I pewnie nigdy bym jej nie opublikowała, ale dziś Kate obchodzi czterdzieste urodziny więc chyba jej się to należy :). Chyba każdy zna jej twarz, niektórzy są fanami jej oryginalnej urody inni dziwią się tym pierwszym, jak taka kobieta może się podobać. Znana z kilku skandali i dobrego stylu. Według mnie współczesna ikona mody i najbardziej rock'n'rollowa modelka. Można ją kochać lub nienawidzić ale jedno jest pewne: nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. To tyle z mojej strony i mam nadzieję że zdjęcia powiedzą same za siebie.
Wszystkiego najlepszego Kate!
To be honest I wanted to write a post like that long time ago but I thought: what is original about writing about Kate Moss on fashion blog? Everyone knows she is awesome. But today she turns 40 and I just thought: why not? I hope everone of you know her face. Hard to say she is pure beauty but that's why she's one of the most recognised models int the world. Her sticking out knees and bandy legs are her characteristic signs. We remember her scandalas and famous relathionships but we still adore her (at least I do). For me she's the most rock'n'roll model on the whole planet and style icon. I can write million adjectives to describe how fabulous she is but I think photos speak for themselves.
Happy b-day Kate!!

6 comments:

 1. awesome photos. she's beautiful~

  the STYLE Fringe BLOG
  the STYLE Fringe BLOGLOVIN
  http://the-stylefringe.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. jest niesamowita, uwielbiam ja...wyglada jakby nigdy miała sie nie zestarzeć <3 :)
  kisses x
  http://fashiongirlfromtown.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete
 3. Happy 40th to Kate Moss! Have you seen her new ad campaign for Alexander McQueen? It's killer! xox

  http://diaryofafashionista.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Yes I have and I loved it. So weird but so hot :)

   Delete
 4. trochę tu nudno.. mogłabyś częściej dodawać wpisy

  ReplyDelete
  Replies
  1. Przepraszam za zastój, niestety nałożyło się wiele spraw i odstawiłam bloga na drugi plan. Już niedługo do Was wracam :)

   Delete