Wednesday, July 16, 2014

Polka dots dress.


Na wstępie muszę Wam się do czegoś przyznać... Na samym początku nie polubiłam tej sukienki. Kupiła mi ją moja mama bez mojej wiedzy i gdy ją zobaczyłam pomyślałam że będzie ok na egzamin na uczelni i pewnie więcej jej nie wykorzystam, gdyż jest totalnie nie w moim stylu. Nie mogłam się bardziej mylić. Coraz bardziej się do niej przekonując zaczęłam doceniać jej klasyczny krój i minimalizm. Teraz w głowie mam milion różnych okazji do jej zaprezentowania i noszę ja z większym przekonaniem. Czasem warto zaufać swojej mamie czyż nie? 

I have to be honest with you. When I saw this dress for the firts time, when my mum bought it for me, I wasn't sure if I will wear it a lot. I was just thinking "Ok great dress for oral exam at uni but nothing more". I couldn't be more wrong. Now I appreciate this calssic cut, pattern and elegance. Now I wear it readily and one thing comes to my head... Sometimes it's good to trust your mother ;)I was wearing:
Dress Tk Maxx
Flats H&M
Bracelet Guess
Watch Marc by MJ
Bag Zara

10 comments:

 1. Warto zainwestować w nowe buty bo stopy zaczną wyglądać jeszcze gorzej...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki za troskę ale z moimi stopami jest wszystko ok i niestety nie ma wpływu na ich wygląd.

   Delete
  2. Mimo wszystko zasugerowałbym wizytę u ortopedy. Myślę, że możesz mieć wpływ na ich wygląd i z całą pewnością nie wszystko z Twoimi stopami jest ok, co można zauważyć na kilku postach.

   Delete
 2. Wow, this dress is so pretty. ;-)
  Lovely greets Nessa

  ReplyDelete
 3. Sukienka jest śliczna, bardzo urocza, dobrze, że się do niej przekonałaś ;)
  http://pinkk-rainbow.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Very pretty polka dot dress! Lovely look!

  Lauren xo
  Sophisticated In Style

  ReplyDelete