Monday, November 18, 2013

My new blue skirt.


Dawno temu w prezencie od mojej kuzynki (na moje urodziny, które wypadają w lipcu) dostałam bon podarunkowy do Zary. Od tamtej pory przy każdej wizycie w sieciówce było mi trudno znaleźć coś odpowiedniego. Zapewne znacie to uczucie, gdy wybieracie się na zakupy z zamiarem kupienia czegoś i oczywiście niczego nie ma, a gdy Wasz portfel świeci pustkami jest milion rzeczy, które musicie mieć od zaraz? Ja niestety mam tak zbyt często. Ostatnio podjęłam męską decyzję że trzeba się tej karty pozbyć bo przeterminuje się albo, co gorsza ją zgubię. Nie nastawiałam się na nic konkretnego, tylko chciałam kupić coś co wpadnie mi w oko (takie zakupy wychodzą mi najlepiej) i dzielnie z moim chłopakiem-doradcą powędrowałam do Zary. Szybko rzuciła mi się w oczy ta spódniczka i gdy usłyszałam że mojemu mężczyźnie też się podoba (nie często się nam to zdarza ;p) bez zastanowienia pobiegłam do kasy. Nie żałuję tego zakupu, gdyż moim zdaniem spódniczkę można nosić w elegancki i dziewczęcy sposób, tak jak w dzisiejszym wydaniu i również można ją skomponować z bardziej nieformalnymi ubraniami, co na pewno jeszcze Wam zaprezentuje. Co o niej sądzicie?

Long time ago (on my b-day, which are in July) my cousin gave me gift card to Zara. I was extremely happy because it isn't hard to guess that it's one of my favourite shops. But when it comes to spend  money (I think that not only in my case) there is nothing worth to buy. However when my wallet is empty I can find a lot of things which I really need. Still problem had to be solved and I vsited Zara with my boyfriend-adviser. This skirt very quickly caught my attention. When I heard that my man really liked it too (which doesn't happen all the time) I've made a fast decision and bought it. I have to say I'm really satisfied because I can wear it not only in elgant and girly way, like in today's post, but also with more casual clothes. I'm sure I will show you this skirt in more informal way. I'm curious what do you think about that?
Skirt Zara
Coat H&M
Rollneck my mum's :)
Boots Aldo
Necklace Accessorize
Bag bought in Croatia

11 comments:

 1. cute and chic ! love it! ❤ ✰
  http://therubberdoll.com/

  ReplyDelete
 2. You're such a perfect doll! I love this cerulean skirt, it's so romantic!
  Arianna, Nymphashion ♡

  ReplyDelete
 3. wygladasz pieknie i dziewczeco!:)
  kisses x
  http://fashiongirlfromtown.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete
 4. beautiful outfit dear!!!! And if you want there's an open giveaway on my blog: $50 Oasap Gift Card! I'll wait for you ♥

  My Blog ♥
  Instagram
  Youtube
  Facebook
  Twitter

  ReplyDelete
 5. This looks so adorable!! Really love it!
  Now following you dear.

  <3
  http://zazzish.blogspot.pt/

  ReplyDelete