Saturday, December 28, 2013

Christmas gifts.

Już po świętach. Nie wiem jak Wy ale ja spędziłam je w miłej rodzinnej atmosferze i choć zbytnio nie odpoczęłam to były jak najbardziej udane

W tej notce chciałam pokazać Wam część prezentów, które dostałam. W tym roku Mikołaj był wyjątkowo szczodry i pozytywnie mnie zaskoczył. A jak Wy spędziliście święta i co dostaliście? Czekam na Wasze relacje!!

Christmas time is over and now we are all waiting for New Year's Eve. How did you spend your christmas days? Mine was very nice and spent with family. Maybe I didn't reast as much as I planned but I will have time for it after New Year's Eve.

In this post I want to show you part of my christmas gifts. Santa did a great job this year and suprised me positively. And what about your Christmas? Did you rest or you are more tired than before Christmas? How about your gifts? I'm waiting for yours relations!


Zegarek Marc by Marc Jacobs. Według mnie idealny pod każdym względem.
Marc by Marc Jacobs watch. For me it's prefect watch.Książka i duużo słodyczy(o wiele więcej niż na tym zdjęciu) to idealne połączenie na długie zimowe wieczory.
Book and lot of sweets- I'm not afraid of cold winter nights.

Zapas ślicznie pachnących kosmetyków.
A lot of beautifully scented cosmetics.

Miś Antek. Jego strój totalnie mnie urzekł.
Super cute teddy. I adore his outfit.
W końcu mam w swojej szafie idealny klasyczny płaszcz w kolorze camel.
Finally I have perfect camel coat in my closet.

2 comments:

 1. OOhhhhh is fantastic!
  I follow your blog, I wait on mine
  Kisses from http://miescueladetacones.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Chanel adds sparkling crystals and unique concepts to their watches and I buy them for all manner of reasons. I prefer to buy them online, rather than in a real-world shop.
  chanel watches

  ReplyDelete